Grėtė Andrijauskienė

Grėtė Andrijauskienė

Direktorė - klinikos vadovė

Profesionalus ir motyvuotas kolektyvas, pacientų pasitikėjimas ir nuoširdžios šypsenos - klinikos sėkmės pagrindas. Stengiuosi užtikrinti, kad kiekvienas pacientas gautų aukščiausio lygio odontologines paslaugas, būtų pasitiktas ir išlydėtas su šypsena, patenkintas ir išsamiai informuotas apie atliktas paslaugas. Tam labai svarbu sukurti malonią ir draugišką darbo aplinką kolegoms, kur kiekvienas galėtų savo darbą atlikti aukščiausiu lygiu.

Sandras Andrijauskas

Sandras Andrijauskas

Implantuojantis gydytojas odontologas

Gydytojas specializuojasi kurti šypsenas ant dantų implantų atstatant kramtymą ir pasitikėjimą savimi. Nuolat dalyvauja ir tobulina žinias Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose mokymuose.

Gabrielė Grušauskė

Gabrielė Grušauskė

Gydytoja odontologė

Gydytoja specializuojas dantų estetiniame plombavime, stengiasi sukurti pacientui tinkančią šypseną. Tobulėja sekdama lektorius, kurie Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomi tarp gydytojų odntologų.

Edita Korolkovaitė

Edita Korolkovaitė

Gydytoja odontologė

Gydytoja odontologė specializuojasi dantų kanalų gydyme naudojant odontologinį mikroskopą. Turi sukaupusi didelį žinių bagažą per ilgą odontologinę praktiką. Nuolat atnaujina žinias įvairuose kursuose.

Edita Barškėtienė

Edita Barškėtienė

Burnos higienistė

Burnos higienistė turi sukaupusi daug žinių apie periodontologinių, ortodontinių, pacientų su dantų implantais ir įvairiais dantų protezais burnos sveikatos priežiūrą. Atsakinga, kruopšti, įvertinta pacientų specialistė.

Evelina Bielskytė

Evelina Bielskytė

Gydytojo odontologo asistentė

Draugiška, komunikabili ir švelni specialistė. Atsakinga darbe. Domisi odontologinėmis naujovėmis ir stengiasi atnaujinti bei tobulėti odontologijos srityje. Su Evelinos pagalba atliekama daugelis sudėtingų procedūrų.

Iveta Šetkutė

Iveta Šetkutė

Gydytojo odontologo asistentė

Švelni ir atakinga gydytojo odontologo asistentė. Pacientams stengiasi suteikti pasitikėjimo ir užtikrintumo jausmą. Domisi odontologinėmis naujovėmis. Ivetos pagalba atliekamos sudėtingos dantų gydymo procedūros.